wedrowki.radom.pl

Radomski Festiwal Podróży Małych

W sobotnie popołudnie 24 września 2022 r. razem z Piotrkiem miałem okazję gościć podczas Radomskiego Festiwalu Podróży Małych zorganizowanym przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Radomskiej. Podczas festiwalu wraz z innymi blogerami i podróżnikami odrzuciłem uprzedzenia i utarte schematy oraz przedstawiłem na własnym przykładzie jak sprawić by mała w skali wyprawa okazała się tą największą! Wydarzenie odbyło się w patio kamienicy Deskurów, które tego dnia zamieniło się w prawdziwe centrum podróżniczych inspiracji. Na przybyłych gości od godziny 15:00 czekały spotkania z podróżnikami i blogerami turystycznymi, konkursy z nagrodami, zaplanowana mikro wyprawa oraz warsztaty w duchu slow travel i wiele innych ciekawych atrakcji.

Autor strony opowiada o Wędrówkach po Równinie Radomskiej

Podczas mojego wystąpienia przedstawiłem prezentację z najciekawszymi miejscami, które warto odwiedzić na Ziemi Radomskiej. Po prezentacji przedstawiłem krótki film z fotografiami publikowanymi na stronie wędrówek od początku jej istnienia. Był także czas na zadawanie pytań. Zarówno prezentację jak i filmik publikuję poniżej. Dziękuję Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Radomskiej za zaproszenie na Festiwal – to było bardzo wartościowe doświadczenie 🙂

Poniżej link do mojej prezentacji wyświetlonej podczas festiwalu (link do pliku po kliknięciu):

Zapraszam też do obejrzenia galerii zdjęć:

O tym, że przygoda czeka za rogiem podczas Festiwalu opowiadali także:

▪Pojechana – Aleksandra Świstow

▪Beata Plutka www.instagram.com/beata.pl.pl

▪Paragon z podróży

▪Karol z Wędrówki po Równinie Radomskiej

▪Marta Gajva Gajęcka

▪Patrycja Bartula-Jakubowska ze Stowarzyszenie Anima Loci

▪Robert Szulc z Bloga Świat na raty – moja podróż dookoła świata

▪Tomasz Habdas z W Szczytowej Formie

Nie zabrakło też wystawców prezentujących uroki i atrakcje Ziemi Radomskiej. Można było rozwiązać ciekawe krzyżówki i konkursy, otrzymać ciekawe materiały promujące miasto Radom i region. Bardzo ciekawą wystawę przedstawił także oddział PTTK z Radomia.

Wydarzenie było współfinansowane przez Gminę Miasta Radomia.

Partner wydarzenia: Decathlon Radom

Patronat Medialny: Radomska Grupa Mediowa – Radio Rekord 106,2 FM, Cozadzien.pl, Telewizja DAMI i 7dni Radom